Recepty

 

Sušenky nabité vápníkem, vlákninou a zdravými tuky, které snižují cholesterol. Co více si od sušenek přát?

Tato polévka chutnala i Richardovi IX.;) Ideální polévka pro chladnější dny. Krásně zasytí a pohladí vaše chuťové buňky i bříško. Jako vždy je příprava velmi snadná a úspěch s ní je zaručen.

Hledáte recept nejen pro vaše batole, ale pro celou rodinu? Tyhle úžasné jemné kuřecí kousky jsou ideální. Můžete je jíst zatepla i za studena, takže jsou vhodné na cesty, piknik, nebo i ke jen tak ke svačince. Navíc je dítě může sníst úplně samo. Prostě dokonalé.

Pokud chcete vyzkoušet zajímavou pomazánku, která nezabere mnoho času, tahle je přesně pro Vás. Já jí říkám pomazánka dva v jednom. Luštěnin a ryb se u nás konzumuje málo a tato pomazánka nám s tím pomůže.

Pomazánky z luštěnin mě baví čím dál více. Jsou rychlé, chutné a krásně zpestří váš jídelníček. Tahle je extra rychlá. Ideální svačinka či večeře i pro děti.

Rychlý, zdravý a náramně chutný. Takový je tento čokoládový cizrnový dort, kde je základem rozmixovaná cizrna s banánem. Jestli máte rádi hutnější a mokřejší dortíky, tak tento je přesně pro vás.

Hledáte rychlé a snadné pohoštění? Tyhle semínkové krekry si jistě oblíbíte. Navíc jsou plné zdravých tuků a vlákniny. Nejlepších pomocníků pro snižování cholesterolu.

Potřebujete recept na rychlý oběd či večeři? Jeden pro Vás dnes mám a myslím, že jím potěším i muže. Navíc tepelně upravená zelenina je v tomto období pro nás lepší, protože neochlazuje organismus tak, jako zeleninové saláty. Čerstvá zelenina by teď měla být spíše doplněk. Nyní je vhodnější zeleninu různě dusit, restovat, opékat...prostě si hrát a...