Recepty

 

Také milujete rychlé večeře. Tento recept je přesně pro Vás. Lehká a šťavnatá řepa plná zimních chutí. Vše je hotové do 5 minut.

Plněné datle

14.12.2020

Slaďoučké datle plněné čistou verzí "nutelly" naplněné praženým lískovým oříškem. Věřte mi, že jeden kousek vás dokonale uspokojí.

Cizrnky jsou mé nejoblíbenější cukroví! Lahodná chuť opražených oříšků, málo surovin a snadná příprava. Ideální kombinace. Navíc obsahují rostlinné bílkoviny a vlákninu, které nás zasytí a oproti klasickému cukroví nám tedy bude stačit pár kousků.

Miluji tuto letní omáčku. Je lehká, krémová, snadná na přípravu a navíc z ní můžete vykouzlit další dvě jídla. Co více si přát. Je málokalorická a plná vitaminů (betakaroten, A, B, C), minerálních látek ( hořčík, železo, vápník, draslík) a vlákniny. Ideální potravina pro redukci váhy a detoxikaci organismu.

Tato dobrota mě nikdy nezklame a vždy mi pomůže rychle zpestřit jakýkoliv pokrm. Vždy ho mám doma - buď koupený či si jej vyrobím sama. To tedy úplně nejraději - příprava zabere 2 minuty.
O koho se jedná? Přeci PESTO!

Představuji Vám tu nejčistší podobu lahodné krémové zmrzliny. 100% ovoce, slazené pouze ovocem, rychlé hotové a plné chuti. Děti Vás budou milovat.

Máte rádi marokánky? Pak tuto zdravější verzi si zamilujete. Navíc v placičkách najdete spousty železa, vápníku a vlákniny, která vás při vánočním mlsání pěkně zasytí.

Tento recept je dalším důkazem, že luštěniny lze využít i při přípravě sladkých dobrot. Cizrnu by v těchto kuličkách rozhodně nikdo nehledal.

Hříšně dobrý čokoládový desert ve své odlehčené nutričně vhodnější variantě.