Ozvěte se mi. Ráda Vám pomohu.

VZDĚLÁNÍ A PRAXE

Mgr. Jana Havlíčková

nutriční koučka a průvodkyně k lehkosti


Již 18 let se zabývám výživou člověka. Je to moje životní radost a kus mé samotné. 

Vystudovala jsem obor "Veřejné zdravotnictví" na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, pokračovala jsem na Masarykově Univerzitě v Brně obor "Pedagogická specializace výživa člověka", který jsem po roce musela přerušit a dále jsem se rozhodla doplnit vzdělání v oboru "Andragogika" (vzdělávání dospělých) na Univerzitě Jana Amose Komenského.

Spolupracuji především s lékaři z oboru diabetologie, interního lékařství, ortopedie, fyzioterapie, gynekologie, psychologie, s praktickými a dětskými lékaři, dále také s trenéry a fitness instruktory.

V rámci proměn svých klientů úzce spolupracuji s fotografkou Jitkou Pacovskou a kosmetickou poradkyní Mary Kay Kateřinou Janásovou.

Jsem členkou Společnosti pro výživu, kde se pravidelně účastním vzdělávacích akcí a členkou Aliance výživových poradců ČR

Mám zkušenosti s pořádáním kurzů vaření a přednášek. V on-line světě pro Vás natáčím webináře, které můžete vidět na Facebooku NutriBios.

Mým velkým snem bylo vařit v pořadu "Sama doma" na ČT 1 a podařilo se. Můžete mě vidět ZDE - část 1., část 2.

Veliká záliba je u mě vaření a díky Vašim stálým podnětům jsem se rozhodla napsat kuchařku. Prozatím ji tvořím a ladím, aby byla pro Vás co nejpřínosnější.

Miluji život, moji rodinu, přírodu, dobré jídlo, knihy a lidský úsměv.

Měním lidem život nejen jídlem. Individuálně, prakticky a s láskou. 

Už neváhejte. Ráda pomohu i Vám.


Fotogalerie


DIPLOMY